Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Laureatki konkursu historycznego

Absolwentki naszej Szkoły – Joanna Piotrowska z byłej klasy IV Technikum A oraz Natalia Szustakiewicz z klasy III LO zostały laureatkami 12. Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Zabytki naszego regionu”. Obecna edycja odbyła się pod tytułem „Kapliczki i krzyże, przydrożne i przykościelne”. Dziewczyny napisały prace konkursowe pod opieką mgr Małgorzaty Hawełko o kapliczce Stella Maris (Gwiazda Morza) w Gródku oraz kapliczce Leosia w Drzycimiu. Swoich sił próbowała również Paula Dembek z I klasy Technikum A. Spotkanie finałowe odbędzie się 10 września 2016 roku w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Miłości i Pokoju w Markowicach pod Inowrocławiem. Rozdanie nagród i dyplomów powiązane będzie z wojewódzką inauguracją Europejskich Dni Dziedzictwa. Serdecznie gratulujemy !!!