Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dwukrotnie numer 1 – Zespół Szkół Menedżerskich ,,zgarnął pierwsze miejsca” !
Dnia 09.06.2016 uczniowie klas I wzięli udział w zawodach wędkarskich zorganizowanych przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu, Zarząd Koła ,,Wda” nr 129, Polski Związek Wędkarski oraz Powiatową Społeczną Straż Rybacką w Świeciu UKS ,,Sprint”. Zawody rozegrały się na Małym Blankuszu na osiedlu Marianki w Świeciu w dwóch formach: indywidualnej oraz drużynowej. Przedstawiciele Zespołu Szkół Menedżerskich wykazali się ogromną precyzją i cierpliwością, które są niezbędne w tej dyscyplinie i zwyciężyli w każdej z z nich . W klasyfikacji indywidualnej miejsce I zajął Marcin Kwieciński – uczeń klasy I Technikum Informatyki.