Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

”IV Ogólnopolski Turniej Szkół EKO”

W marcu bieżącego roku grupa uczniów Zespołu Szkół Menedżerskich wzięła udział w I etapie ,,IV Ogólnopolskiego Turnieju Szkół EKO” organizowanego przez Wyższą Szkołę Zarządzania Środowiskiem w Tucholi. Pierwszy etap konkursu sprawdzał wiedzę i umiejętności uczestników w teście wielokrotnego wyboru. Do drugiego etapu zakwalifikowało się czterech, spośród ośmiu, uczestników naszej szkoły. W II etapie turnieju uczestnicy przygotowali prezentacje na temat: „Jakie konsekwencje rodzi dla środowiska naturalnego brak upowszechniania zbiórki i przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego?” W wyniku oceny przeprowadzonej przez Komisję uczennica naszej szkoły, Sara Zwiewka, znalazła się wśród dziesięciu najlepszych Laureatów „IV Ogólnopolskiego Turnieju Szkół EKO” i zostanie zaproszona do wzięcia udziału w Letnim Obozie Naukowym Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem, który odbędzie się w Ośrodku Rehabilitacji i Wypoczynku „Perła Borów” w Tleniu. Pozostali uczniowie naszej szkoły uplasowali się na 12 (Agata Pecka, Patrycja Wiewiórka) i 15 miejscu (Kamil Jarecki). Wszystkim serdecznie gratulujemy.