Chcesz poznać tajniki makijażu? Nauczyć się perfekcyjnej kreski? Zaskoczyć koleżanki nowoczesnym wyglądem? Zapisz się do ZSM i wybierz profil kosmetyczny.

Zajęcia na profilu kosmetycznym w ZSM rozpoczęły się w roku 2018. Grupa kosmetyczna liczy osiem osób, które uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowanego pracownika salonu kosmetycznego z Grudziądza. Na wyposażenie pracowni kosmetycznej składają się dwa stanowiska z lustrami, krzesełkami kosmetycznymi oraz szafkami - pomocnikami kosmetycznymi. Każda z uczennic posiada swoje indywidualne stanowisko praktyczne z lusterkiem z podświetleniem LED, 24- elementowym kompletem pędzli kosmetycznych, pojemnikami na waciki i patyczki kosmetyczne, zestawem gąbeczek do makijażu, płynami kosmetycznymi do demakijażu oraz stanowiska higienicznego. Zajęcia w ramach profilu są nieodpłatne , a efekty nauki i pracy naszych uczennic będziemy uwieczniać dzięki sesjom fotograficznym.