Previous Next Play Pause
Tłusty czwartek i stypendia na ferie Tłusty czwartek i stypendia na ferie
Uroczystość związana z 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości Uroczystość związana z 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości
Życzenia Życzenia
Bezpłatna nauka Bezpłatna nauka
Uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów Uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów

Nasze sukcesy

L.P.

ZADANIA/PRZEDSIĘWZIĘCIA

NAUCZYCIEL ODPOWIEDZIALNY ZA WYKONANIE ZADANIA

TERMIN REALIZACJI

UCZESTNICY

 

Europejski Dzień Języków Obcych - konkurs szkolny

Magdalena Włodarczyk

Joanna Syta

25.09.2015

I miejsce- klasa III T:

- Karol Grzebyta

- Paweł Piotrowski

- Justyna Majewska

- Natalia Freter

- Patrycja Wiewiórka

- Agnieszka Kalinowska

II miejsce – klasa I LO:

- Karolina Rydzkowska

- Sandra Janiak

- Milena Bruniewska

- Daria Sośnicka

- Remek Cerajewski

III miejsce- IV TA:

- Oskar Witak

- Asia Piotrowska

- Kuba Kuberski

 

Ogólnopolski konkurs ekologiczny - ,,Czy baterie są jak bakterie?” (zajęcie miejsca I).

Beata Suchomska

Październik 2015

Natalia Karnowska,

Paweł Piotrowski,

Jacek Jaśniewski,

Radosław Rezmer,

Krzysztof Cichocki

 

,,Razem przeciw dopalaczom” - udział w konkursie organizowanym przez Oddział Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia WSSE Bydgoszcz (otrzymanie wyróżnień).

Mirosława Krupa

Październik/listopad 2015

Jessika Boniecka

Kamil Piotrowski

 

Konkurs Poetycki - ,,Poeci z Kociewia”

Karolina Kwaśniewska

5.11.2015

Paweł Piotrowski – miejsce I

Justyna Majewska

 

Geosigma – szkolny konkurs matematyczno – geograficzny.

Katarzyna Szczepańska

Beata Suchomska

18.12.2015

Miejsce I:

  1. Luiza Ziuziakowska

  2. Hubert Milczewski

  3. Marcin Szulc

  4. Natalia Chamerska

  5. Mateusz Zbilski

  6. Sebastian Porażyński

Miejsce II:

  1. Karol Klimczak

  2. Małgorzata Czubak

  3. Paulina Szyszkowska

  4. Weronika Rzymek

  5. Paula Dembek

Miejsce III:

  1. Filip Babiliński

  2. Maciej Matowski

  3. Marek Rutkowski

  4. Michał Nikczyński

  5. Adrian Grużalski

 

XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej – etap podstawowy.

Mirosława Krupa

11.01.2016

Uczniowie:

  1. Martyna Sadowska

  2. Sara Zwiewka

  3. Agata Pecka

  4. Natalia Michalak

  5. Ewelina Dąbrowska

  6. Dominika Wojciechowska

  7. Małgorzata Czubak

  8. Paula Dembek

  9. Karol Klimczak

  10. Patryk Lubański

  11. Kacper Klimek

  12. Dominika Nowacka

  13. Michał Nikczyński

  14. Patrycja Wiewiórka

 

Szkolny konkurs przedmiotów ogólnokształcących ,,Menedżerada”.

Magdalena Włodarczyk

Joanna Syta

21.03.2016



I miejsce IV TA

  • Tomasz Talaśka

  • Patryk Piotrowski

- Karol Maliszewski

- Martyna Szeflińska

- Natalia Kiwior

- Natalia Budnik

- Michał Hajne

II miejsce I TA:

  • Paulina Szyszkowska

  • Oliwia Kwaśniewska

  • Szymon Gruszczyk

  • Anna Bogun

  • Anna Gadzińska

  • Weronika Rzymek

  • Małgorzata Czubak

  • Paula Dembek

  • Robert Remus

  • Piotr Smykla

  • Krystian

  • Bartosz

III miejsce IV TB:

- Natalia Karnowska

- Angela Zakrzewska

- Jacek Jaśniewski

- Paweł Migdalski

- Radosław Rezmer

- Mateusz Rozmus

- Kamila Lisewska

-Krzysztof Cichocki

8.

VII Międzyszkolny Konkurs Poezji Polskiej i Obcojęzycznej

Joanna Syta, Magdalena Włodarczyk

13.04.2016

Daria Sośnicka

Remigiusz Cerajewski

Sandra Sporysz

9.

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski.

Karolina Kwaśniewska

11.04.2016 – eliminacje miejskie

16.04.2016 – eliminacje rejonowe

22.04.2016 – eliminacje wojewódzkie

Paweł Piotrowski

10.

XII Wojewódzki Konkurs Historyczny „Zabytki naszego regionu” .

Małgorzata Hawełko

Do 20.04.2016

Joanna Piotrowska - laureatka

Natalia Szustakiewicz - laureatka

Paula Dembek

11.

,,Osobliwości przyrody regionu” - konkurs (zajęcie I miejsca).

Mirosława Krupa

16.06.2016

Paula Dembek – miejsce I